Oferta

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment materiałów do zabezpieczenia ładunków i indywidualnych wyrobów. Pomagamy w doborze odpowiednich opakowań i szukamy jak najtańszego i zarazem najlepszego dla naszego klienta rozwiązania!

Folia stretch

Folia stretchFolia stretch czyli rozciągliwa folia polietylenowa to jeden z najpopularniejszych materiałów opakowaniowych na całym świecie. Wyróżnia ją również konkurencyjna, w stosunku do innych materiałów opakowaniowych, cena. Folii tego typu używa się przede wszystkim do owijania i zabezpieczania ładunków, począwszy od zbiorczych na paletach, po przedmioty pojedyncze o dużych gabarytach. Folia stretch jest bardzo elastyczna i pomimo, że nie posiada wartwy klejącej - przywiera sama do siebie. Wykorzystywana jest również do użytku domowego.

Folia stretch ręczna

Folia ta sprawdza się przy ręcznym owijaniu towaru na paletach. Te o niższych grubościach najlepiej sprawdzają się przy lżejszych produktach o obłych kształtach jak butelki plastikowe, te grubsze natomiast są idealne przy zabezpieczaniu przedmiotów ciężkich jak cegłówki czy kostki brukowe.
Dostępne folie: 1.3kg, 1.5kg, 2.5kg i 3kg. Dostępne szerokość rolki: 10cm, 25cm, 30cm i 50cm (standardowa).

Folia stretch maszynowa

Folia ta służy do zabezpieczanie towaru na paletach za pomocą automatów owijających.

Folia termokurczliwa i opakowaniowa

Stosowana do pakowania artykułów cukierniczych, piekarniczych, drobiarskich, papierniczych, poligraficznych, a także słodyczy, kosmetyków, wyrobów z tworzyw sztucznych itp. Pakowanie odbywa się metodą obkurczania termicznego za pomocą odpowiednich maszyn pakujących. Tak zapakowane artykuły chronione są przed zabrudzeniami, uszkodzeniem towaru oraz wyglądają estetycznie. Folie te są nietoksyczne i mogą być poddawane recyklingowi.

W naszej ofercie folia z oryginału oraz regranulatu. Ze względu na sposób złożenia i nawijania mogą występować w następujących postaciach:

  • rękaw
  • rękaw z fałdami
  • półrękaw (rozcięty)
  • taśma

Worki śmieciowe

W naszej ofercie szeroki wybór worków na śmieci. Dostępne pojemności:

  • 20l - w kolorze białym, niebieskim i czarnym
  • 35l- w kolorze niebieskim i czarnym
  • 60l- w kolorze niebieskim i czarnym
  • 80l- w kolorze czarnym
  • 120l- w kolorze niebieskim i czarnym
  • 240l- w kolorze czarnym

Woreczki i kaptury foliowe

W naszej ofercie szeroki wybór woreczków i kapturów foliowych we wszystkich rozmiarach.

Folia PCV, poliolefina

Folia PVC inaczej nazywana folią PCW (polichlorek winylu) to jedna z najlepszych folii na rynku. Charakteryzuje ją przede wszystkim duża przeźroczystość, niska podatność na rozerwanie oraz szerokie zastosowanie. Najczęściej używana jest na opakowania szyte, zgrzewane, okładki książkowe, okładki na płyty CD, DVD, okładki na zeszyty, prawo jazdy.

Folia poliolefinowa ma w przyszłości zastąpić folię PCV. Prognozowane regulacje UE będą stopniowo wymuszać stosowanie folii poliolefinowych jako bardziej przyjaznych dla operatorów maszyn pakujących oraz środowiska.

Taśma klejąca - pakowa

W naszej ofercie taśma o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych. Dostępne są taśmy bezbarwne i brązowo/szare.

Taśmy spinające

W naszej ofercie taśma poliestrowa w rozmiarach od 7 do 35 mm, a także taśma polipropylenowa w rozmiarach od 5 do 19mm. Oferujemy także zapinki do taśm spinających.

Ręczniki papierowe

W naszej ofercie ręczniki papierowe różnego rodzaju: składane i w rolkach, ręczniki papierowe kuchenne A2. Ręczniki są przyjazne dla środowiska. Oferowane przez nas ręczniki charakteryzuje doskonała jakość i atrakcyjna cena.

Tektura falista

Powstaje ona przez sprasowanie kilkunastu warstw masy papierniczej. Folia taka składa się z dwóch, trzech lub pięciu warstw połączonych falą papierową, co znacznie zwiększa jej sztywność i wytrzymałość. Najczęściej wykorzystywana jest do zabezpieczania różnych elementów oraz płaskich powierzchni, dzięki odporności na uszkodzenia oraz dużych zdolności amortyzacji uderzeń, które wynikają z jej struktury. Może być takźe wykorzystana bezpośrednio na opakowania, przekładki lub jako półfabrykat do wytwarzania opakowań tekturowych.

Kartonik i przekładki tekturowe

W naszej ofercie również szeroki wybór opakowań tekturowych i przekładek.

Taśma bezpieczeństwa czerwona

W ofercie również taśmy bezpieczeństwa w kolorze czerwonym.

Taśma z nadrukiem

Dowolny nadruk dla każdej firmy. Taśmy pakowe z nadrukiem to nie tylko doskonałe zabezpieczenie przesyłki, ale również sposób na dodatkową, skuteczną reklamę.

Pudła do przeprowadzki

Uniwersalne kartony do przeprowadzki lub do zapakowania wszystkich przedmiotów, zwłaszcza dokumentów, segregatorów czy książek. Różne wielkości.